Gdzie działamy?

Nasze usługi świadczymy m.in. na terenie:

Na czym polega usługa kwiatów do biura we Wrocławiu?

Obcowanie z przyrodą na co dzień pozwala się wyciszyć i zrelaksować. Dlatego wiele osób uwielbia otaczać się roślinami w swojej najbliższej przestrzeni mieszkalnej. Każda osoba pracująca zawodowo spędza jednak zazwyczaj długie godziny poza domem. Urządzenie biura lub pracowni w taki sposób, aby cieszyły oko i zwiększały produktywność umysłową nie może się odbyć bez kwiatów. W jaki sposób aranżować przestrzenie biurowe i pracownicze, aby wpuścić do nich więcej zieleni? Podpowiadamy!

Oferty kwiatowe dla biur i pomieszczeń firmowych są bardzo zróżnicowane. To nie tylko postawienie kilku doniczek z kwiatami w strategicznych miejscach w ten sposób, aby przestrzeń wydawała się bardziej przytulna. Z roślin można bowiem tworzyć wiele oryginalnych kompozycji, które nie tylko będą zachwycały osoby pracujące w danym obiekcie, ale nawet staną się wizytówką przedsiębiorstwa. Ostatnimi czasy popularnością cieszą się nietuzinkowe rozwiązania. Zamiast minimalistycznej paprotki czy fikusa w rogu pokoju, tworzy się niemalże prawdziwe oranżerie, które sprawiają, że można się poczuć niczym w amazońskiej dżungli.

Kwiaty do biura we Wrocławiu i innych polskich miastach mogą mieć postać zielonych ścian czy girland. Do wyboru są zarówno żywe, jak i sztuczne rośliny w niemal każdej formie zgodnie z indywidualnymi preferencjami danej firmy, czy branży. Klasyczne kwiaty wolnostojące coraz częściej są np. zastępowane wersją w zabudowie jak chociażby kwiaty zintegrowane z meblami biurowymi, tworzące zarazem praktyczny i stylowy design. Zazielenianie biur czy galerii handlowych ma na celu uatrakcyjnienie tych miejsc. W zielonych przestrzeniach człowiek czuje się lepiej i chce w nich zdecydowanie dłużej przebywać, więc wszelkie obiekty użyteczności publicznej mogą zyskać nowych klientów dzięki nowoczesnym kwiatowym kompozycjom. Rośliny doniczkowe i występujące w nietypowej formie są zawsze mile widziane także w hotelach, restauracjach i innych punktach gastronomicznych. Pierwotna więź człowieka z naturą domaga się bowiem zainteresowania.

W jaki sposób realizowane są roślinne projekty we Wrocławiu?

Na życzenie Klientów z Trójmiasta realizujemy roślinne projekty i kwiatowe kompozycje służące do kreatywnego zagospodarowania przestrzeni biurowych. Możemy stworzyć projekt od początku do końca, lecz zdarza się również, że Klient ma już własną wizję. Chętnie podpowiadamy najbardziej optymalne rozwiązania. Doradzamy w zakresie pielęgnacji roślin lub dobieramy takie, które utrzymają się w konkretnym klimacie. Kwiaty do biura Wrocław lub inne miejscowości to oferta skierowana do właścicieli firm, sklepów, lokali użytkowych, etc. Każdy, kto ma ochotę zazielenić swoją przestrzeń, może zwrócić się do nas, określając, czego konkretnie potrzebuje, lub zdać się na nas. Po akceptacji projektu, przystępujemy niezwłocznie do wykonania prac. Oferujemy także usługę cyklicznej pielęgnacji kwiatów.

Po co przydają się kwiaty w biurze?

Kwiaty w biurze we Wrocławiu lub dowolnym mieście pojawiają się nie tylko ze względów estetycznych. Choć rośliny zdecydowanie podnoszą standard pomieszczeń i prezentują się niezwykle elegancko, to jednak mają zdecydowanie więcej zalet. Rolą roślin w biurze nie jest zatem wyłącznie funkcja reprezentacyjna. Rośliny filtrują powietrze w pomieszczeniach i produkują tlen. Jest to szczególnie ważne w przypadku pracy umysłowej czy długotrwałego siedzenia przed ekranem komputera. W zielonych biurach pracownicy są zdecydowanie bardziej wydajni i efektywni. Potrafią dłużej skupiać się na swoich obowiązkach i przychodzą im do głowy bardziej twórcze pomysły. Ponadto, w przestrzeniach roślinnych człowiek czuje się bardziej zrelaksowany, nawet po wielu godzinach pracy. Kolor zielony jest przyjazny dla oczu, działa uspokajająco i nie jest bodźcem, który dekoncentruje jak w przypadku elementów wyposażenia o bardziej krzykliwych barwach. Zielona przestrzeń wydaje się dużo bardziej sympatyczna i poprawia nastrój.

Badania wykazują, że pracownicy otoczeni kwiatami są mniej zestresowani. Redukcja stresu przekłada się z kolei na wszystkie działania, co oznacza, że osoby zatrudnione mają także szansę na uniknięcie potencjalnych błędów. Należy pamiętać, że dzień pracy to nie tylko realizowanie swoich obowiązków, ale także przerwy przewidziane na miłe pogawędki ze znajomymi zza sąsiedniego biurka czy konsumowanie posiłków. O wiele przyjemniej jest oddawać się tym czynnościom w kojącym towarzystwie natury. Podobno dla poprawy koncentracji i efektywności pracy wystarczy zaledwie sześć kwiatów doniczkowych w zasięgu wzroku pracownika. Już niewielkim nakładem środków można zatem spowodować w swoim zakładzie prawdziwą rewolucję. Wnętrza biurowe, nawet urządzone minimalistycznie, nie powinny być całkowicie pozbawione roślinności.

Dlaczego warto postawić na współpracę z nami?

Każdy pracodawca, który zastanawia się, w jaki sposób zaaranżować swoją firmę i poszczególne pomieszczenia, powinien rozważyć ofertę kwiatową. Rośliny doskonale sprawdzą się nie tylko w gabinecie szefa, ale także w pokojach pracowniczych.

Jesteśmy firmą z tradycjami, która tworzy roślinne enklawy na zlecenie prezesów wielkich korporacji, jak i właścicieli małych, kameralnych przedsiębiorstw. Mamy ogromne doświadczenie w branży a pielęgnacja kwiatów, i tworzenie roślinnych kompozycji są również naszą pasją. Zrealizowaliśmy już dziesiątki rzetelnych i zachwycających projektów. Współpracowaliśmy ze zleceniodawcami z różnych zakątków kraju, a najlepszą rekomendacją naszych usług są pozytywne opinie zadowolonych Klientów.

Swoją pracę wykonujemy z niekłamaną radością i pełnym zaangażowaniem. Chcemy, aby każdy, niezależnie od tego jaką wykonuje profesję, mógł się cieszyć obcowaniem z przyrodą w swoim miejscu pracy. Usługa kwiaty do biura Wrocław to kompleksowa oferta, która raz na zawsze zmieni oblicze Twojej firmy. Chcesz urządzić innowacyjną przestrzeń biurową, strefę relaksu i spokojnej pracy dla swoich podwładnych, albo zielony sklep, w którym aż chce się robić zakupy? Doskonale trafiłeś! Zapraszamy do współpracy!

Chcesz otrzymać wycenę na kwiaty do biura?