Zaplanuj kwiaty do biura i pracuj w zgodzie z naturą

Zamawianie świeżych kwiatów do biura, kompozycji i roślin doniczkowych to doskonały sposób na zapewnienie stylowej dekoracji przestrzeni biurowej i poprawę samopoczucia, a tym samym jakości pracy zatrudnionych w firmie osób. Kwiaty ustawione w różnych miejscach budynku poprawiają dotlenienie pracowników, wpływają na ich koncentrację, łagodzą stres i pozwalają odpocząć zmęczonym od pracy przy komputerze oczom. Z kolei bukiety i kompozycje okolicznościowe uświetniają każdą firmową uroczystość.

Kwiaty do biura: na czym polega usługa?

Usługa kwiaty do biura obejmuje sprzedaż i dostarczanie roślin do budynków firm: chodzi zarówno o kwiaty cięte, jak i rośliny doniczkowe. Istnieje też możliwość zamówienia kompozycji i bukietów okolicznościowych lub dekoracji sal na szczególne wydarzenia (np. podsumowanie roczne, obchody rocznicy funkcjonowania firmy, spotkanie świąteczne itp.). Współpraca z naszą firmą obejmuje konsultacje, projektowanie, realizację i sprzedaż zaplanowanej aranżacji roślinnej. Firmy mogą zamówić też usługę cykliczną, polegającą na regularnym dostarczaniu świeżych kwiatów np. o określonej godzinie w wybrany dzień tygodnia lub miesiąca.

Zamawiając kwiaty biurowe w profesjonalnej firmie, zyskuje się gwarancję najwyższej jakości roślin, które poddawane były właściwej pielęgnacji. Nasi eksperci zadbają też o to, aby kwiaty doniczkowe zostały ustawione we właściwym miejscu, zapewniającym optymalne nasłonecznienie i poinstruują, jak należy dbać o roślinę, aby zdrowo się rozwijała.

Z kolei kompozycje kwiatowe i kwiaty cięte na pewno dotrą na miejsce o czasie i w dobrej formie: klient nie musi obawiać się, że rośliny zwiędną przed rozpoczęciem uroczystości, co zdarza się, jeśli kwiaty nie zostaną umiejętnie dobrane lub nie zapewniono im należytych warunków w transporcie.

Rośliny do biura – przebieg współpracy

Samodzielne kupowanie kwiatów i przywożenie ich do biura jest kłopotliwe i grozi stratami: zarówno finansowymi, jak i wizerunkowymi. Zamawianie ciętych kwiatów z kwiaciarni na własną rękę może niestety zaowocować tym, że rośliny przestaną wyglądać świeżo, jeszcze zanim zacznie się firmowe spotkanie lub uroczystość. Zdarza się też, że kompozycje kwiatowe nie dochodzą na czas, a samodzielne ustawianie czy tworzenie bukietów jest bardzo wymagającym zajęciem, którego powinni podejmować się tylko wykwalifikowani floryści.

akup roślin doniczkowych do biura powinien zawsze być poprzedzony analizą panujących w budynku warunków: jeżeli nie zapewni się kwiatom odpowiedniego stopnia nasłonecznienia lub zaciemnienia, niestety szybko zmarnieją.

Współpracując z profesjonalną firmą zajmującą się dostawą kwiatów do biura, zyskuje się pewność, że rośliny będą dobrze dobrane, świeże i odpowiednio zaaranżowane w przestrzeni biurowej. Jak przebiega współpraca? Pierwszym krokiem w celu zamówienia świeżych lub doniczkowych roślin powinno być wysłanie zapytania określającego zapotrzebowanie na kwiaty. Przedstawiciel firmy zajmującej się dekoracją biura przeprowadzi szczegółową analizę lokalną (lub analizę projektu, jeśli biuro jest dopiero w budowie) i zaproponuje optymalne rozwiązanie, przedstawiając zindywidualizowaną ofertę. Po jej zaakceptowaniu, firma zajmie się ekspresową realizacją zlecenia.

Korzyści z kwiatów w biurze

Badania naukowe potwierdzają fakt, że rośliny biurowe wpływają pozytywnie na zdrowie pracowników. Ustawione na parapetach w poszczególnych pokojach, a także we wspólnej kuchni czy na korytarzu kwiaty redukują stres, poprawiają koncentrację i samopoczucie. Kontakt z przyrodą jest bardzo ważny zwłaszcza w przypadku mieszkańców miast, którzy większość czasu spędzają w zamkniętych pomieszczeniach: w mieszkaniu oraz pracy warto umieścić doniczki z roślinami, aby zapewnić sobie możliwość patrzenia na nie i czerpania korzyści psychologicznych i zdrowotnych z kontaktu z naturą.

Kwiaty doniczkowe do biura stanowią też ciekawy element dekoracyjny, ocieplający wizerunek firmy w oczach klientów oraz budujący przyjemną, relaksującą atmosferę. Donica z żywą rośliną umieszczona w recepcji przy wejściu sprzyja dobremu pierwszemu wrażeniu każdej osoby przybywającej do siedziby firmy. A ustawienie mniejszych doniczek z kwiatami w każdym gabinecie z całą pewnością zwiększy atrakcyjność przedsiębiorstwa w oczach pracowników i poprawi ich wydajność.

Kwiaty biurowe Warszawa: dlaczego my?

Jesteśmy firmą o wieloletnim doświadczeniu w projektowaniu i realizacji aranżacji roślinnych w różnego rodzaju budynkach i biurach. Współpraca tylko ze sprawdzonymi dostawcami gwarantuje, że dostarczane rośliny będą świeże i długo się utrzymają. Nasi konsultanci podpowiedzą, jakie kwiaty do biura sprawdzą się najlepiej i jak o nie dbać, dzięki czemu kwiaty i rośliny doniczkowe będą uprzyjemniały pracę i poprawiały zdrowie oraz wydajność pracowników przez maksymalnie długi okres. Gwarantujemy nie tylko najwyższą jakość obsługi i realizacji, ale i bardzo korzystne ceny: zapraszamy do wysłania zapytania, a nasz pracownik skontaktuje się z Państwem, proponując najlepszą ofertę.

Chcesz otrzymać wycenę na kwiaty do biura?