Gdzie działamy?

Nasze usługi świadczymy m.in. na terenie:

Zaplanuj kwiaty do biura i pracuj w zgodzie z naturą

Zamawianie świeżych kwiatów do biura, kompozycji i roślin doniczkowych to doskonały sposób na zapewnienie stylowej dekoracji przestrzeni biurowej i poprawę samopoczucia, a tym samym jakości pracy zatrudnionych w firmie osób. Kwiaty w biurze ustawione w różnych miejscach budynku poprawiają dotlenienie pracowników, wpływają na ich koncentrację, łagodzą stres i pozwalają odpocząć zmęczonym od pracy przy komputerze oczom.

Czy warto kupić kwiaty do biura?

Badania naukowe potwierdzają fakt, że rośliny biurowe wpływają pozytywnie na zdrowie pracowników. Ustawione na parapetach w poszczególnych pokojach, a także we wspólnej kuchni czy na korytarzu kwiaty redukują stres, poprawiają koncentrację i samopoczucie. Kontakt z przyrodą jest bardzo ważny zwłaszcza w przypadku mieszkańców miast, którzy większość czasu spędzają w zamkniętych pomieszczeniach: w mieszkaniu oraz pracy warto umieścić doniczki z roślinami, aby zapewnić sobie możliwość patrzenia na nie i czerpania korzyści psychologicznych i zdrowotnych z kontaktu z naturą.

Kwiaty doniczkowe do biura stanowią też ciekawy element dekoracyjny, ocieplający wizerunek firmy w oczach klientów oraz budujący przyjemną, relaksującą atmosferę. Donica z żywą rośliną umieszczona w recepcji przy wejściu sprzyja dobremu pierwszemu wrażeniu każdej osoby przybywającej do siedziby firmy. A ustawienie mniejszych doniczek z kwiatami w każdym gabinecie z całą pewnością zwiększy atrakcyjność przedsiębiorstwa w oczach pracowników i poprawi ich wydajność.

W nowoczesnych biurach kwiaty pełnią często nie tylko rolę uzupełniającą, ale bardzo często także są swego rodzaju motywem wiodącym. Rozwiązania technologicznie pozwalają umieszczać kwiaty w różnych formach oraz w różnych miejscach. Nowoczesne i designerskie donice nadają przestrzeni dodatkowego charakteru. Bardzo popularne we wszelkich przestrzeniach komercyjnych są także ogrody wertykalne a także ściany z mchu lub z roślin stabilizowanych.

 

Brzmi interesująco?

Nasi eksperci czekają na Twoją wiadomość

Kwiaty do biura: na czym polega usługa?

Nasza usługa "kwiaty do biura" obejmuje projektowanie, sprzedaż oraz dostarczanie roślin do budynków firm: najczęściej w formie roślin doniczkowych lub drzew w donicach. Współpraca z naszą firmą obejmuje konsultacje, projektowanie, realizację i oraz co najważniejsze - długofalowe pielęgnację i utrzymanie kwiatów w biurze. Zamawiając kwiaty biurowe w profesjonalnej firmie, zyskuje się gwarancję najwyższej jakości roślin, które poddawane były właściwej pielęgnacji. Dzięki rozbudowanej sieci relacji z najlepszymi dostawcami roślin doniczkowych z całej Europy, nasi klienci mają gwarancję zakupu najwyższej jakości kwiatów do swojej przestrzeni.

W procesie projektowania przestrzeni biurowej, nasi eksperci zadbają też o to, aby kwiaty doniczkowe zostały zaplanowane we właściwym miejscu, zapewniającym optymalne nasłonecznienie lub dobiorą takie rośliny, które bez większego problemu poradzą sobie w dużo trudniejszych warunkach oświetleniowych.

Rośliny do biura – przebieg współpracy

Samodzielne kupowanie kwiatów i przywożenie ich do biura jest kłopotliwe oraz może się okazać, że wybierzemy rośliny niepasujące do naszej przestrzeni lub takie, które nie poradzą sobie w panujących u nas warunkach (brak oświetlenia, zbyt niska wilgotność powietrza). Zakup roślin doniczkowych do biura powinien zawsze być poprzedzony analizą panujących w budynku warunków: jeżeli nie zapewni się kwiatom odpowiedniego stopnia nasłonecznienia lub zaciemnienia, niestety szybko zmarnieją. Podczas projektowania donic lub zabudów pod rośliny doniczkowe, należy także wziąć pod uwagę ich zapotrzebowanie na wilgotność oraz wodę.

Współpracując z profesjonalną firmą zajmującą się dostawą kwiatów do biura, zyskuje się pewność, że rośliny będą dobrze dobrane, świeże i odpowiednio zaaranżowane w przestrzeni biurowej.

Chcesz się dowiedzieć więcej?

Nasi eksperci czekają na Twoją wiadomość

Jak przebiega współpraca?

Niezależnie od tego czy posiadacie już Państwo sprecyzowane oczekiwania dotyczące roślinności (czy to w formie spaceplanu, projektu z biura projektowego czy własnej wizji) zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem naszej firmy. Nasz specjalista przeprowadzi szczegółową analizę podczas wizji lokalnej lub analizę projektu, jeśli przestrzeń jest dopiero w trakcie budowie i zaproponuje optymalne rozwiązanie, przedstawiając zindywidualizowaną ofertę. Po jej zaakceptowaniu, zajmiemy się ekspresową realizacją zlecenia.

Kwiaty biurowe Warszawa: dlaczego my?

Jesteśmy firmą o wieloletnim doświadczeniu w projektowaniu i realizacji aranżacji roślinnych w różnego rodzaju budynkach i biurach. Współpraca tylko ze sprawdzonymi dostawcami gwarantuje, że dostarczane rośliny będą świeże i długo się utrzymają. Nasi konsultanci podpowiedzą, jakie kwiaty do biura sprawdzą się najlepiej i jak o nie dbać, dzięki czemu kwiaty i rośliny doniczkowe będą uprzyjemniały pracę i poprawiały zdrowie oraz wydajność pracowników przez maksymalnie długi okres. Gwarantujemy nie tylko najwyższą jakość obsługi i realizacji, ale i bardzo korzystne ceny: zapraszamy do wysłania zapytania, a nasz pracownik skontaktuje się z Państwem, proponując najlepszą ofertę.

W jakich miastach realizujemy projekty?

Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu roślin do biur w całej Polsce. Współpracujemy z wieloma firmami, zapewniając im usługi najwyższej jakości. Posiadamy zespoły wykwalifikowanych serwisantów zlokalizowane w największych miastach w Polsce, co pozwala nam na szybką reakcję na potrzeby naszych klientów. Jesteśmy dumni z naszych profesjonalnych usług i dbałości o każdy detal, dzięki czemu nasi klienci są zawsze zadowoleni. Zajmujemy się dostarczaniem i pielęgnacją różnych gatunków roślin, tak aby wnętrza biur były zawsze piękne i estetyczne. Zapewniamy również fachowe doradztwo w kwestii doboru roślin i ich aranżacji w danym wnętrzu. Działamy na rynku od wielu lat i cieszymy się zaufaniem wielu firm w całej Polsce. Jeśli szukasz profesjonalnej i rzetelnej firmy zajmującej się dostarczaniem roślin do biur, to z nami jesteś w dobrych rękach!

Nasze realizacje można oglądać w biurach i przestrzeniach komercyjnych m.in w poniższych miastach:

 • Białystok
 • Bielsko-Biała
 • Bydgoszcz
 • Katowice
 • Kielce
 • Kraków
 • Lublin
 • Łódź
 • Szczecin
 • Toruń
 • Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot)
 • Poznań
 • Rzeszów
 • Warszawa
 • Wrocław

W czym Ci możemy pomóc?

Zainteresowały Cię nasze usługi? Jesteśmy profesjonalną firmą świadczącą usługi związane z projektowaniem, wykonaniem oraz utrzymaniem zieleni. Zapoznaj się naszą ofertą i napisz do nas!
 1. Kwiaty do biura
 2. Ogrody wertykalne
 3. Ściany z mchu
 4. Rośliny stabilizowane
 5. Sztuczne rośliny
 6. Dekoracje świąteczne
 7. Utrzymanie zieleni w biurze

Chcesz otrzymać wycenę na kwiaty do biura?