Drewniana konstrukcja pośrodku biurowca.

Marynarska Point 2 / Tetris design+build

Nasza ostatnia realizacją, która powstała na warszawskim Mokotowie. Jest ona dla nas szczególnie ważna i ciekawa, ponieważ wymagała połączenia wielu kompetencji i umiejętności na raz. Widać tu efekty prac ślusarzy, spawaczy, tapicerów, meblarzy, cieśli oraz stolarzy. A o to i efekt tej wspaniałej współpracy:

Drewniana konstrukcja pośrodku biurowca.

Zakres

Realizacja uwzględnia:

  • konsultacje projektowe z generalnym wykonawcą
  • wykonanie oraz montaż domku ażurowego - Garden Point wraz z oświetleniem, podestami i donicami pod roślinność
  • wykonanie i montaż wszystkich elementów stalowych
  • wykonanie i montaż lady recepcyjnej
  • wykonanie i montaż dodatkowych podestów do miejsc spotkań w patio biurowca
Hol z drewnianą podłogą i roślinami.
Drewniana konstrukcja z roślinami w budynku biurowym.
Drewniana konstrukcja z roślinami w budynku biurowym.
Recepcja w biurze z roślinami na ścianie.
Drewniana konstrukcja pośrodku biurowca.
Recepcja w nowoczesnym biurze z roślinami.

Wyzwanie

Wspaniale było patrzeć, jak projekt, który opracowywaliśmy wspólnie z Klientem i wykonywaliśmy przez 3 miesiące stanął w biurowcu Marynarska Point 2 na warszawskim Mokotowie. Wspaniałe wyczucie architekta, dobór najwyższej klasy materiałów, solidne wykonanie i jednoczesny, precyzyjny montaż kilku ekip montażowych jednocześnie zaowocował miejscem, w którym każdy pracownik biurowca, czy gość będzie się mógł zrelaksować w przytulnej i relaksującej atmosferze.

Materiały

Do produkcji konstrukcji ażurowego domku wykorzystaliśmy drewno świerkowe typu BSH, a podesty zostały wykonane z modrzewia syberyjskiego. Wszystko zostało pomalowane oraz zabezpieczone lakierami Osmo. Do produkcji mebli użyliśmy płyt MDF oraz płyt wiórowych laminowanych. Kaseton w ladzie recepcyjnej został wykonany z wylewanego akrylu. Wszystkie elementy stalowe były malowane proszkowo i przygotowane pod montaż płyt ceramicznych oraz tapety. Siedzisko wykonano z włoskiej wełny w kolorze ciemno-zielonym.

"Dobra jakość za bardzo przystępną cenę. Zrobili znacznie więcej niż oczekiwaliśmy. Pracownicy zachwyceni przestrzenią biurową uzupełnioną o zieleń."

ANDRZEJ – ARTEGENCE SP. Z O.O.