Pokój ze stołem i krzesłami oraz ceglaną ścianą.

Efigence S.A. / Artegence Sp. z o.o.

Niezmiernie ciekawa realizacja w oparciu o projekt Klienta. Ponad 100 roślin żywych oraz setki roślin sztucznych, które umieściliśmy w biurze na warszawskim Mokotowie ma za zadanie ożywić otaczającą pracowników przestrzeń. Efekt? Sami oceńcie połączenie naturalnych roślin, oraz loftowego charakteru biura.

Rząd roślin w korytarzu w biurowcu.

Zakres

Realizacja uwzględnia:

  • planowanie roślin
  • zakup, dostawę oraz nasadzenia roślin żywych
  • wykonanie i montaż stalowych ścian wraz z donicami na rośliny
  • zakup, dostawę i montaż roślin sztucznych
  • wykonanie i montaż podwieszanych donic na sztuczną roślinność
Biuro z roślinami i ceglaną ścianą.
Duże biuro z roślinami na korytarzu.
Biuro z roślinami zwisającymi z sufitu.
Pokój z roślinami zwisającymi z sufitu.
Biuro z roślinami zwisającymi z sufitu.
Duże biuro z roślinami w czarnej doniczce.

Wyzwanie

Największym wyzwaniem było pogodzenie oczekiwań Klienta, możliwości technicznych budynku oraz budżetu, jakim dysponował Klient. Z uwagi na koszt systemu nawadniania, oraz późniejsze koszty utrzymania zieleni podwieszanej zdecydowaliśmy się na rośliny żywe w donicach na ziemi oraz sztuczne, które umieściliśmy w podwieszanych donicach.

Dodatki

Ponieważ Klient chciał, aby to jedna firma była odpowiedzialna za całość realizacji, wykonaliśmy dla niego stalowe ścianki wraz z donicami, w których zasadziliśmy rośliny oraz donice podwieszane, wykonane ze stali i sklejki, w których zainstalowaliśmy roślinność sztuczną. Każdy element został przez nas zamontowany na powierzchni biura.

"Dobra jakość za bardzo przystępną cenę. Zrobili znacznie więcej niż oczekiwaliśmy. Pracownicy zachwyceni przestrzenią biurową uzupełnioną o zieleń."

ANDRZEJ – ARTEGENCE SP. Z O.O.