Opis: Grupa ludzi siedzących przy biurkach w szkole.

Jeśli w Twojej firmie nie ma jeszcze odpowiednio zaplanowanej, zielonej przestrzeni to najwyższy czas to zmienić. Rośliny doskonale wpływają na pracowników. Przede wszystkim działają relaksująco oraz są zbawieniem dla zmęczonych umysłów i oczu. W dużym stopniu przyczyniają się więc do zwiększenia efektywności pracy. Nie bez znaczenia jest oczywiście ich dekoracyjność i ogólny odbiór wizualny. Wnętrza z kwiatami i zielonymi roślinami są efektowne, przytulne i dużo bardziej przyjazne dla człowieka. Gustowne aranżacje roślinne podnoszą również prestiż firmy w oczach odwiedzających ją klientów. Zadbajmy więc o wprowadzenie ekologicznego trendu w naszej firmie i zorganizujmy odpowiednie rośliny do biura.

Kwiaty do biura - Warszawa

Najnowocześniejsze, designerskie trendy, czy też klasyczne i sprawdzone przez lata rozwiązania? Wybór nie zawsze jest oczywisty, jeśli chodzi o najodpowiedniejsze kwiaty do biura. Warszawa to jednak miasto, gdzie specjalistów w tej dziedzinie nie brakuje. Na przestrzeni ostatnich lat wychodząc na przeciw szerokiemu zapotrzebowaniu, powstało w stolicy wiele profesjonalnych firm zajmujących się aranżacją roślin w biurach. Specjaliści zadbają o to, by wybrane przez nas kwiaty dla biura doskonale współgrały z otoczeniem i tworzyły elegancką oraz prestiżową kompozycję. Każdy szczegół jest dokładnie omawiany z klientem i dopiero wówczas, gdy projekt spełnia wszystkie oczekiwania, nadchodzi czas realizacji. Liczy się indywidualne podejście do klienta oraz urzeczywistnianie marzeń. Zespół profesjonalnych florystów, techników ogrodników oraz architektów krajobrazu zadba w pełni o to, by kwiaty do biura dobrane zostały optymalnie pod każdym względem. Nie ma potrzeby martwić się o odpowiednią pielęgnację roślin ponieważ to zadanie również należy do zawodowców. Serwisanci regularnie będą troszczyć się o piękno i zdrowie roślin.

Plan idealnej kompozycji roślinnej w biurze

Profesjonalna firma w pierwszej kolejności stworzy plan doskonały zielonej przestrzeni w biurze. Możliwe jest również wykorzystanie istniejących już roślin i donic oraz dostarczenie jedynie odpowiednich narzędzi pielęgnacyjnych oraz instrukcji podstawowej pielęgnacji zieleni. Najczęściej jednak klienci decydują się na nowe rośliny do biura, właściwie dobierane do aranżacji wnętrza. W ten sposób dekorowane są halle, recepcje, stołówki, a także okolice miejsc pracy, w tym zwłaszcza prywatne gabinety. Bardzo popularne w biurach są kompozycje roślin w stylowych donicach, nieraz nawet dość pokaźnych rozmiarów. Kwiaty do biura w donicy są znacznie trwalszą opcją, aniżeli kwiaty cięte, a designerska donica wpływa na niepowtarzalny efekt wizualny. Często w takich przypadkach wybierane są mało wymagające rośliny o dużych, błyszczących, ozdobnych liściach. W niektórych przypadkach bardziej polecane są kwiaty dla biura w opcji ciętej. Nie należą one do trwałych, ale ich urok, wielobarwność oraz wysoka reprezentacyjność są wręcz niekiedy w firmach pożądane. Cięte kwiaty mogą zostać artystycznie ułożone tworząc niespotykaną kompozycję. Jedną ze stosowanych sztuk układania kwiatów jest na przykład ikebana. Kwiaty cięte często jednak komponuje się na miejscu w biurze używając stylowych wazonów i innych, dekoracyjnych naczyń. Bardzo popularne są okolicznościowe bukiety z kwiatów ciętych na takie okazje, jak na przykład rocznica działalności firmy, czy też obchody rozmaitych świąt wewnętrznych.

Niestandardowe rośliny do biura - współczesny hit!

A może warto zdecydować się na mniej tradycyjne kwiaty do biura? Zainteresujmy się enigmatycznymi ścianami z mchu lub niepowtarzalną floramą. Oryginalną, ekskluzywną formą zieleni w biurze będzie też na pewno las zamknięty w szkle. Tego typu unikalne aranżacje z pewnością podniosą prestiż firmy i będą świadczyć o zaangażowaniu decydentów w rozwój marki. Bardzo istotny bowiem jest odbiór wizualny biura przez jego klientów.

Pielęgnacja roślin bez stresu - wszystko w rękach fachowców

Decydując się na profesjonalną firmę, która zaprojektuje zieloną aranżację w naszym biurze, w wielu przypadkach będziemy także mogli liczyć na fachową pomoc związaną z pielęgnowaniem roślin. W okresie letnim serwisanci odwiedzają biuro nawet dwa razy w tygodniu doglądając roślin. W zimie przeważnie wystarcza jedna wizyta w tygodniu. Fachowcy nie tylko odpowiednio nawadniają kwiaty, ale także w razie potrzeby przesadzają je, nawożą oraz chronią przed chorobami i szkodnikami, wykorzystując przy tym bezpieczne środki chemiczne. A wszystko po to, by kwiaty dla biura były jego wizytówką i zawsze prezentowały się okazale i pięknie.

W czym Ci możemy pomóc?

Zainteresowały Cię nasze usługi? Jesteśmy profesjonalną firmą świadczącą usługi związane z projektowaniem, wykonaniem oraz utrzymaniem zieleni. Zapoznaj się naszą ofertą i napisz do nas!
  1. Kwiaty do biura
  2. Ogrody wertykalne
  3. Ściany z mchu
  4. Rośliny stabilizowane
  5. Sztuczne rośliny
  6. Dekoracje świąteczne
  7. Utrzymanie zieleni w biurze